kurumsal

BİZ KİMİZ?

Biz, tedarik, toptan ve ihracat özel yapılmış havlu ve bornoz üretiyoruz.

Evteks olarak, pamuğu havluya, bornoza dönüştürürken doğanın sunduğu bu ayrıcalığı, bilimin, tekniğin yardımıyla insanların mutluluk kaynağı haline getirmenin, bu alanda dünyaya hitap etmiş bir kurum olmanın mutluluğu ve gururu içindeyiz.

Bu başarının formülü; deneyimli,donanımlı ekibimizi, gelişen teknolojik altyapı ile bir araya getirmek ve oluşturduğumuz yaratıcı motivasyon ruhumuzdur. Bu noktada gözümüzü sadece bölgesel alana değil dünyaya çevirerek Yunanistan, ABD, İsrail ve Çin’e kadar uzandık ve “Türk Havlusu”nu dünya çapında tercih edilir hale getirdik.

Birbirinden çeşitli ve bir çok kullanıma, zevke hitap eden bu üretim zincirimiz size deneyimli bir ekip ve üst düzey bir üretim altyapısı tarafından sunuluyor. ISO 9001 ile kalitemizin standardizasyonunu sağlayarak, rakipsiz bir güvenle size en kaliteliyi ve keyifle kullanabileceğiniz çeşitlilikteki servisi sunmanın onurunu yaşıyoruz. Buna, bize referans teşkil eden birbirinden değerli müşteri ve partnerlerimiz ile tanık olmaya devam edeceksiniz. Gelin sizler de Evteks’in bu bitmeyen üretim yolunun misafirleri olun.

TARİHÇE

Evteks, Denizli’nin tekstil geleneğinde ön sırada bir tercih olmayı, yöre insanının bu binlerce yıldır genlerine işlemiş dokuma geleneğini son sistem tekstil teknolojisi ve geniş vizyonlu bakış açısı ile harmanlamasına borçludur.

Kültürümüzün bir parçası olan geleneksel el sanatlarımız da Evteks ile tarihi değerlerimizi günlük kullanımınız içerisinde kullanabileceğiniz şekilde tasarlandı. Geçmişten günümüze oluşturduğumuz bu bağ ile el emeği göz nuru ürünler sizin zevk sahibi yönünüzü göze çarpıcı şekilde ortaya koyacaktır.

Dünyanın doğal kaynak ve şifa merkezi egede yaygın olan SPA tesislerinin her birimi için gerekli havlu, bornoz, çarşaf, peştemal ve diğer tekstil ürünleri üzerinde yıllardır yaptığımız detaylı araştırmalar ve teknik anlamda ihtiyaçları karşılayacak bilgi ve tecrübemiz ile Spa’ların kendine özgü konseptine uygun renk ve desenlerde üretim yapıyoruz.

Evteks Tekstil Limited Şirketi 1998 yılından beri tekstilin tarihi başkenti olan Denizli’de tasarım, üretim ve kalite kontrol alanında hizmeti vermektedir. Kalitesini ISO 9001, BSCI, SEDEX ve OEKOEX ile belgelemiş olan şirketimiz, 50 ülkeye ve 5 kıtaya ihracat yapmaktadır.

HİZMETLER

Dünyanın bir çok banyosunda özenle kullanılan havlular, koleksiyonel anlamda bile tercih edilen bornozlar, tasarım harikası nevresimler gibi temel kullanım ürünlerinin yanı sıra innovasyon içeren böcek kovucu piknik örtüsünden, Aloe Vera içeren çarşafa kadar hem sağlıklı hem de farklı ürünler sunmaktayız.

Doğal sağlık sektörü kadar hizmet sektörü de Evteks’in yaygın anlamda üretim alanına girmektedir. Otel tekstil ürünleri Evteks’in en iddialı ve güçlü olduğu alanlardan birisidir. Bununla beraber şıklığın ve aynı zamanda konfor ile dayanıklılığın özellikle arandığı kuaför salonlarında %100 pamuktan, %100 polyestere kadar tekstil mamulu her türlü ürünü bizden temin edebilirsiniz.

Farklı ve renkli üretimlerle de etkiliyiz. T-Shirt ve benzeri, her türlü model ve kumaşı uygulayabildiğimiz üst giyim ürünlerini istenilen renkte, baskılı ve nakışlı versiyonları ile çok kısa sürede ve üstenilen miktarlarda üretebiliyoruz. Siz sadece beğeninize “en”uygun olanı tarif edin ve gerisini bize bırakın.

Evlilik geleneğimizde farklı bir önem ve törensel bir anlam içerir. Evliliğe hazırlıkta sandıklar bir başka önem kazanır, ayrı bir özenle doldurulur içleri. Klasikten modern tarza doğru birçok zevke hitap eden bu çalışmalarımızı yıllarca kullanmanızla birlikte, size güzel anılarınızı biriktiren bir resim albümü gibi hep yanınızda olacaktır.

Şirketimizin en çok tecrübe sağladığı alanların başında şüphesiz SPA/Wellness alanı geliyor.

EVTEKS’İN ÜYESİ OLDUĞU KURUMLAR

BAKANLIK DESTEKLERİ

ekonomi-bakanligi-logo

EKİBİMİZ

isa-dal
İsa DAL
Genel Müdür


Banu DAL
Kreatif Direktör


Mehmet TOPKARA
Genel Müdür Yardımcısı

asim-cukur

Asım ÇÜKÜR
Muhasebe Müdürü


Gökhan BAKIRTAŞ
Muhasebe Müdür Yardımcısı

bulent-mulcar
Bülent MULCAR
Otel Tekstilleri Genel Koordinatörü


Burak Taşçıoğlu
Grafik Tasarım

tulay-ozdemir

Tülay ÖZDEMİR
Dış Ticaret Koordinatörü
Fransızca


Sevda DAĞ
Dış Ticaret Koordinatörü
İngilizce


Sunay CAN
Dış Ticaret Koordinatörü
İngilizce

ilhan-sunar

İlhan SUNAR
Dış Ticaret Koordinatörü
İngilizce


Ali Taner ÖZYURT
Üretim Planlama Sorumlusu


Süleyman EREN
Üretim


Özlem Aşık
Üretim Planlama, Kalite Kontrol


Rasim KART
Lojistik

BELGELERİMİZ

site-01