YAT TEKSTİL ÜRÜNLERİ

Otel ve spa larda kullanılan havlu, bornoz ve nevresim gibi tekstil ürünleri çok özel olarak tasarlanmalı ve üretilmelidir. Bu ürünleri özel kılan sebep ise, üretimde kullanılan kaliteli materyal ve kusursuz işçilikten kaynaklanır. En az 150 yıkama beklentisi ile satın alınan bu ürünlerin dayanımı çok önemlidir. Evteks in uzun yıllara dayanan üretim tecrübesi ile bu ayrıntıları çok iyi uygulamaktadır. İplik kalitesinden tutun, dokuma, boya ve konfeksiyon aşamasında uygulanan kalite kontrol, ürünün uzun ve ağır şartlarda kullanımını sağlıyor. Evteks Ltd. ürünleri her aşamada özel kalite kontrol sistemine tabii tutmaktadır ve bu şartları yerine getiremeyen üretimler, herhangi bir aşamada yakalanabilmekte ve ürün istenen şartları yerine getirdiği takdirde siz müşterilerimize sevk edilmektedir. Bilimsel enstitüler ve Üniversiteler ile birlikte ortak yürüttüğü ArGe çalışmaları sonucunda çok özel üretim ve kontrol metodlar geliştiren Evteks, kaliteli ürün arayışında olan müşterilerine tatmin edici sonuçlar sunabilmektedir.


YAT BORNOZLARI

Yat tekstilini diğer tekstillerden ayıran temel özelliği ; diğer tekstillere göre çok daha zor üretim ve hizmet sürecine sahip olmasıdır. Çünkü her teknenin içi farklı ölçüdedir, farklı bir yapısı ve ambiyansı vardır.
Teknenin içi ve formuna göre ve aynı zamanda tekne sahibinin zevkine göre de özel dizayn edilmesi gerekmektedir.
Yat tekstilinin başarısı ;kişiye özel tasarımın teknenin iç yapısına harmonize edilmesinden geçer.

Deniz ve yat, bir yaşam felsefesi ve keyfidir . Hobinin çok ötesinde, bir tutkudur. Bu bağlamda yatın formuna uygun ve yat sahibinin hayal ettiği o tekneyi hayata geçirebilme çabası hem çok zor bir süreçdir, hem de çok zevklidir. Tabii ki denizin ve yatçılığın sert koşulları için bizden beklenen dayanıklı ve kaliteli materyaller ile yapılan ürünlerdir, ama aynı zamanda denizciliğin ve yatçılığın o eşsiz keyfini tamamlayıcı şık,zarif ve elit tasarımlardır.
Evteks olarak 20 yıllık üretim ve tasarımın bize verdiği bilgi,tecrübe ve dinamizim ile yatlar için olağanüstü yumuşak ama dayanıklı ,şık ve zarif tekstil ürünleri üretebilme becerisine sahip olduk.
Yat tekstili ürünlerinden beklenti yüksekliği ürünlerin özelliğini de şekillendirmiş olur aslında ; yani kısaca üretimde kullanılan materyallerin ve işçiliği kusursuz kalitede olması.


Yumuşak bornozlarımız sizi konforda tutacak

Lüks Türk pamuğu ile imzamızı
kadife bornozumuza attık
%100 pamuk

Sloganınızı işleyelim
100% pamuk bukle
kapşonlu bornoz
380 grm2

Bu şık bornoz, dünyanın en lüks yatları için en iyi özelliklerini barındırıyor. El havlusu ve banyo havlusu ile kombine edin
% 100 Türk pamuk
Kadife ,jakarlı, iplik boyalı.

 

 


YAT HAVLULARI


Yumuşak havlularımız sizi kuru tutacak

Mozaik kabartmalı
çift kat pamuk ipliğinden yapılmıştır
%100 pamuk

Mukavemet ve dayanıklılığı sağlamak için çift kat pamuk ipliklerinden yapılmıştır
%100 pamuk

Süper yumuşak
Klasik Türk havluları
Kurulanmaya zerafet katar
%100 pamuk

Lurex nakış
süper yumuşak havlularımıza zerafet kattı
100% pamuk bukle


YAT NEVRESİM VE YATAK ÜRÜNLERİ

 

yatınız için olağanüstü yumuşak
dayanıklı , şık ve zarif
nevresim takımları
tasarladık

Lüks Türk pamuğundan
saten dokulu nevresim takımlarımızla
tanışın

Mukavemeti güçlü ve dayanıklı
kaliteli Türk pamuğu üretimi kumaşlardan yatağınızı donatıyoruz

%100 pamuk


yeni bir şeyler keşfedin.
yatınızı güncelleyin.

İç ve dış mekanınızı kırlentler ile kombinleyin.
İstediğiniz renk ve tasarımları sunuyoruz

%100 Türk pamuğundan yapılan ,geleneksel , kadim peştemal havlularımız.Hafif gramajından dolayı günlük kullanıma mükemmel şekilde uygundur.

Deniz gecelerinde sıcak kalın.

Şık yatak örtüleri

%100 Türk pamuğu