Kurumsal

EVTEKS - 5 KITADA 55 ÜLKEYE İHRACAT

Firmamız kurulduğundan bugüne her zaman ilklere imza atan bir firma olmuştur.
Tekstil dünyasında modernleşme ve inovasyona önem veriyoruz.

Evteks olarak, pamuğu havluya, bornoza, çarşafa, nevresime dönüştürürken doğanın sunduğu bu ayrıcalığı, bilimin, tekniğin yardımıyla insanların mutluluk kaynağı haline getirmenin, bu alanda dünyaya hitap etmiş bir kurum olmanın mutluluğu ve gururu içindeyiz.

Bu başarının formülü; deneyimli, donanımlı ekibimizi, gelişen teknolojik altyapı ile bir araya getirmek ve oluşturduğumuz yaratıcı motivasyon ruhumuzdur. Bu noktada gözümüzü sadece bölgesel alana değil dünyaya çevirerek 5 kıta da, 55’in üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz.

Türkiye' nin Dünya' ya Açılan Yüzü

Üretimini yaptığımız ürünleri 5 kıtada 55 ülkeye göndermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

HeimTextil Uluslararası Ev Tekstil Fuarı (Almanya-Frankfurt)
Evteks ADAQ – 2018 Defile

”Mükemmellik bir yetenek değildir, bir tutumdur.”

İsa DAL

EVTEKS – KURUCU & CEO’SU

Kuruluş yılımız olan 1998 yılından beri daima yenilikçi ve gelişimci bir felsefe ile işimize sevgi ve aşkla sarıldık. Sektörümüzün ihtiyaçları doğrultusunda kendimizi geliştirdik. Müşterilerimizin taleplerini ve beklentilerini her daim öncelikli olarak değerlendirdik. Evteks ailesi olarak, müşterilerimizi de ailemizin bir parçası olarak gördük.

Müşteri hizmetini, kendi menfaatlerimizin önünde tuttuk. Müşterilerimizin daima “yeni neyiniz var” sorusunu sormadan, günümüz beklentilerinin bir adım ötesinde hizmet sunduk. Bu anlayış bizi sektörde almış olduğumuz ödüllerle Türkiye de öncü kıldı. Ödül şampiyonu Evteks ekibi, inovatif çalışmalarını tekstil sektörünün birçok alanında sürdürmeye devam ediyor.

Sosyal etik çalışmalarımızın yanı sıra çevreci anlayış ile gerçekleştirdiğimiz üretimimiz, geri dönüşüm anlayışı ile sıfır atığa doğru evrilmeye devam etmektedir. 2023 yılında tekstil üretiminde plastik kullanımını %5’e kadar indirmek hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımız sürmektedir. Ekolojik üretim felsefemizi sektörümüzde yaygınlaştırmak ve bu alanda öncü olmak en önemli misyonumuzdur.

Evteks ailesi olarak, sizlerin de bu hareketi desteklemeniz, çevreye duyarlı ekolojik üretim ile global kirlenmeye karşı bizimle birlikte ilerlemeniz en büyük hayalimiz. Bu hayalimiz içinde yer almanızı diliyoruz.